Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Krótko arrow nr 20 (645) - 23 maja 2007 r. arrow Przeżyli z sobą długie lata
Poniedziałek, 22 stycznia 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Przeżyli z sobą długie lata Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

We wtorek, 15 maja, w Urzędzie Stanu Cywilnego w Płońsku z rąk burmistrza Andrzeja Pietrasika - w obecności z-cy kierownika płońskiego USC Bożeny Koziczyńskiej - uhonorowane pary odebrały nadane przez prezydenta RP medale za długoletnie pożycie małżeńskie.

Jak przystało na taką uroczystość, obok  życzeń i kwiatów, jubilaci mogli także swoje święto uczcić słodkim poczęstunkiem. O tort i lampkę szampana zadbali organizatorzy uroczystości.

W uroczystości nie wzięła udziału trzecia para, uhonorowana medalem prezydenta za długoletnie pożycie: Jadwiga i Stanisław Belkowie z Płońska.

Marcin Knisiewicz

foto: Robert Skwarski

 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry