Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Artykuły arrow nr 44 (819) - 10 listopada 2010 r. arrow Felerne wjazdy
Piątek, 19 stycznia 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Felerne wjazdy Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Problemowy chodnik
 

Zdjęcie do artykułuGmina Czerwińsk przebudowała drogę przez Chociszewo - zalano nowy asfalt, z jednej strony powstał chodnik, ale niektórzy mieszkańcy uważają, że felerny.

- Nie wszędzie są wjazdy na posesje, nie ma też wjazdu na miejsce parkingowe na chodniku w centrum wsi - mówi mieszkaniec Chociszewa. - A trzysta metrów za szkołą są zjazdy na pola. Skoro projektuje się miejsca parkingowe to wjazd powinien być uwzględniony. Wątek wjazdu na parking rozwiązano w sposób, można powiedzieć, zastępczy, bo w miejscu gdzie krawężnik chodnika wystawał nad asfaltem - podlano jeszcze asfaltu. Wójt gminy Czerwińsk, Michał Walerysiak mówi, że inwestycję wykonano zgodnie z projektem i nie widzi problemu, bo wszystko jest jak być powinno. - Mieszkańcy powinni się cieszyć, że mają drogę i chodnik - uważa wójt. - Z powodu tego chodnika i tak mieliśmy nieprzyjemności, że ręce opadają. Ja nie widzę problemu. (ko)

foto: Katarzyna Olszewska
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry