Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Krótko arrow nr 20 (795) - 19 maja 2010 r. arrow Bezpłatnie oznakuj rower
Poniedziałek, 22 stycznia 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Bezpłatnie oznakuj rower Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Komenda Powiatowa Policji w Płońsku zaprasza mieszkańców powiatu płońskiego do znakowania rowerów, które prowadzą funkcjonariusze rewiru dzielnicowych wydziału prewencji. Oznakowanie jest bezpłatne.

Z rowerem do oznakowania powinna się zgłosić osoba dorosła - z dowodem osobistym i w miarę możliwości dowodem zakupu.  Rowery można oznakować w płońskiej komendzie przy ulicy 1 Maja 3 - od poniedziałku do piątku w godzinach 12-15. Istnieje również możliwość oznakowania roweru w późniejszych godzinach, w tym również w soboty - po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym (023) 662 15 23 lub (023) 662 15 18. Bliższych informacji udziela kierownik rewiru dzielnicowych aspirant sztabowy Adam Podlaski lub dzielnicowy, młodszy aspirant Paweł Wudarczyk.  Oznakowanie roweru jest jednym ze sposobów zapobiegania kradzieży. (ko)
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry