Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Co, gdzie, kiedy? arrow nr 1 (776) - 6 stycznia 2010 r. arrow Co, gdzie, kiedy
Piątek, 15 grudnia 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Co, gdzie, kiedy Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

MIEJSKIE CENTRUM KULTURY W PŁOŃSKU ZAPRASZA
 

XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

10 stycznia już po raz osiemnasty zagra Orkiestra Jurka Owsiaka. Tym razem pieniądze będą zbierane na zakup nowoczesnego sprzętu dla dzieci z chorobami onkologicznymi. W Płońsku od 8.00 do 14.00 przeprowadzona będzie kwesta uliczna przez wolontariuszy Płońskiego Centrum Wolontariatu, Zespołu Szkół Ogólnokształcących. Wśród kwestujących w tym roku będzie też portal „Płońsk 24’’ oraz Pub Vertigo, którzy rozprowadzać będą grochówkę za przysłowiową „złotówkę’’ przekazaną dla Orkiestry, a tydzień przed Finałem na portalu „Płońsk 24’’ przeprowadzona będzie licytacja, z której dochód przeznaczony będzie na WOŚP. Do akcji włączyły się również szkoły podstawowe: w Baboszewie, Grodźcu i Goławinie, które u siebie przeprowadzą zbiórkę pieniężną. W godz. 16.00 - 20.00 w sali kina „Kalejdoskop’’ odbędą się koncerty zespołów muzycznych, min. ciechanowskiego zespołu Lemon Grass, Fourth Dead, Open to the Public. Wystąpią także uczniowie płońskich szkół. Imprezę zakończy tradycyjne światełko do nieba.

Noworoczne Koncerty Kolęd

Miejskie Centrum Kultury w Płońsku zaprasza płońszczan:


- 17 stycznia, g.16.00 do kościoła św. Maksymiliana M. Kolbe w Płońsku na XI Noworoczny Koncert Kolęd w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Płońsku pod kierunkiem Leszka Kalkowskiego, której towarzyszyć będą artyści Filharmonii Narodowej.

- 24 stycznia, g. 16.00 do kościoła św. Michała Archanioła w Płońsku, gdzie odbędzie się koncert pn. ,,Miejskie Kolędowanie’’ z udziałem chórów działających na terenia miasta m.in. chóru „Allegro Coro’’ Miejskiego Centrum Kultury, chóru Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Płońsku oraz zespołów wokalnych.
 

Repertuar kina „Kalejdoskop”


do 7.01. - „Dystrykt 9” - USA, fantastyczno-naukowy, g. 17.

8-9.01. - „REC 2” - Hiszpania, horror, g. 17.

Zastrzegamy możliwość zmian w repertuarze! W poniedziałki kino nieczynne.
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry