Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Sport arrow nr 39 (714) - 8 października 2008 r. arrow Biegali w Skrwilnie
Piątek, 15 grudnia 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Biegali w Skrwilnie Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Najlepsi drużynowo

Udanie nasi biegacze zaprezentowali się w Skrwilnie.

Płońskich długodystansowców nie zabrakło w sobotnim (4 października) XIII Biegu Niepodległości w Skrwilnie.Na 10-kilometrową trasę wyruszyło 160 osób, a bieg ukończyło 155. Zwyciężył, w czasie 32,46, Kamil Poczwardowski (Międzyzdroje), który wyprzedził Tomasza Wolińskiego (Olsztyn) - 32,52 oraz Kamila Krauzego (Warszawa) - 32,56. Najlepszy z płońszczan, Marek Dzięgielewski ukończył bieg na wysokim piątym miejscu (czas 33,03), a w pierwszej dziesiątce (na dziewiątej lokacie) uplasował się jeszcze Piotr Zakrzewski (33,35). Na 31 miejscu bieg ukończył Jan Opałka (39,32), a Tadeusz Środkowski z Malewa k. Raciąża był 146 (62,10).

Reprezentanci Klubu Biegacza im. P. Sękowskiego w Płońsku cieszyli się jednak z ogromnego sukcesu drużynowego. Po zsumowaniu czasów Marka Dzięgielewskiego, Piotra Zakrzewskiego i Jana Opałki okazało się bowiem, że płońszczanie zajęli pierwsze pierwsze w klasyfikacji drużynowej. (r)
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry