Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Samorząd arrow nr 9 (634) - 28 lutego 2007 r. arrow Będą asfaltować
Piątek, 15 grudnia 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Będą asfaltować Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Gmina Naruszewo ogłosiła przetarg na budowę dwóch asfaltowych dróg. Budowę dwóch dróg planuje również gmina Dzierzążnia.

W gminie Naruszewo ma być asfaltowana droga w Pieścidłach i w Skarszynie (łącznie 3 km). Gmina planuje wykonanie inwestycji do końca sierpnia. Otwarcie ofert w przetargu na wykonawcę ma nastąpić 20 marca.

Gmina Dzierzążnia ogłosiła przetarg na asfaltowanie dróg: Wierzbica Pańska - Skołatowo i drogi w Pomianowie (łącznie około 2,5 km). Pierwsza droga ma być zbudowana do końca czerwca, druga do końca maja. Otwarcie ofert w przetargu na wykonawcę nastąpi w połowie marca. (ko)

 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry