Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Pierwsza strona arrow Sezon studniówkowy zakończyli uczniowie ZS 2 Płońsk
środa, 21 lutego 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
AKTUALNE WYDANIE nr 151 (1179) - 14 lutego 2018
Okładka
KOLUMNY STAŁE


Powiększ okładkę...
Ogłoszenie płatne
Sezon studniówkowy zakończyli uczniowie ZS 2 Płońsk Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Ostatni bal

Zdjęcie do artykułuZespół Szkół nr 2 w Płońsku zakończył tegoroczny cykl studniówek, organizując w sobotę, 3 lutego bal na blisko 200 par. W płońskiej hali sportowej bawili się maturzyści z ośmiu klas liceum i technikum szkoły przy Rutkach.

To był bardzo udany finisz studniówek maturzystów ze szkół w naszym powiecie. Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w pięknym stylu rozpoczęli swój bal trzema skomplikowanymi układami polonezów. W pierwszej parze swoich uczniów poprowadziła dyrektor Wiesława Junczak. A zaprezentowali się w tych układach maturzyści z ośmiu klas.
 
Po tanecznej inauguracji przyszedł czas na życzenia gości i podziękowania uczniów. Studniówki do białego rana i dobrych wyników maturalnych życzyli młodzieży - starosta Andrzej Stolpa, wiceburmistrz Teresa Kozera i były proboszcz płońskiej parafii św. Michała ks. Edmund Makowski. W imieniu rodziców kilka słów do uczniów i ich gości powiedziała Edyta Sachnowska. Sami uczniowie natomiast przede wszystkim podziękowali swoim wychowawcom - licealiści Annie Gajewskiej, Wojciechowi Zielonce, Jolancie Pawlak, Idze Szulc i (wychowawczyni w zastępstwie) Annie Malczewskiej, uczniowie technikum - Ewelinie Brzeskiej, Katarzynie Skowrońskiej, Agnieszce Nowickiej i Annie Salak. Przygotowali także na tę okazję skecz o szkolnych perypetiach i piosenkę „Przetańczyć z tobą chcę całą noc”. Zaśpiewała ją Weronika Kruszewska, która była osobą towarzyszącą i jest uczennicą ZS 2.

Na stołach pojawiły się m. in. rosół, panierowane paski kurczaka po maltańsku, eskalopki wieprzowe w sosie myśliwskim, zraziki z pieczarkami w sosie, gnocchi z chrupiącym boczkiem podane z sezonowymi warzywami na maśle i z frytkami. Studniówkowicze bawili się przez całą noc w rytmach muzyki zapewnionej przez M Art. Live i dj Chesstera. Bal organizowała (wybrana w drodze zapytania o cenę) firma Krysiak Polska. Koszt studniówki, jaki przypadał na maturzystę to 300 zł. Dodatkowe 150 zł wynosiła opłata za osobę towarzyszącą.

Anna Piórkowska

foto: Anna Piórkowska

Więcej zdjęć w Galerii

 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry