Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Pierwsza strona arrow Miał 2,3 promila - dalej nie pojechał
środa, 21 lutego 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
AKTUALNE WYDANIE nr 151 (1179) - 14 lutego 2018
Okładka
KOLUMNY STAŁE


Powiększ okładkę...
Ogłoszenie płatne
Miał 2,3 promila - dalej nie pojechał Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Kluczyki pijanemu

Dwójka ludzi zabrała kluczyki pijanemu kierowcy fiata. A miał on ponad 2,3 promila alkoholu.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę wieczorem, 3 lutego. Płońska komenda otrzymała zgłoszenie o ujęciu obywatelskim nietrzeźwego kierowcy.

- Na miejsce, do miejscowości Koziminy Stachowo (gm. Płońsk) został szybko skierowany jeden z patroli - informuje rzecznik prasowy płońskiej policji, Kinga Drężek-Zmysłowska. - Policjanci podczas rozmowy ze zgłaszającymi ustalili, że gdy ci jechali swoim autem, mijał ich osobowy fiat. Gdy kierujący nim mężczyzna w pewnym momencie gwałtownie zjechał na pobocze drogi, zatrzymali swoje auto i podeszli sprawdzić, co się stało. Od mężczyzny siedzącego za kierownicą wyczuli alkohol, zabrali mu kluczyki od auta i powiadomili policję.

Fiatem kierował 25-latek z gm. Sochocin, miał ponad 2,3 promila alkoholu.

- Nie bójmy się reagować i zabrać kluczyki, gdy widzimy, że ktoś nietrzeźwy siada za kierownicę pojazdu - apeluje rzecznik prasowy płońskiej policji. - Podobnie na drodze, gdy widzimy, że ktoś prowadzi pojazd wężykiem, jadąc od boku do boku, nie bójmy się wezwać policji. Lepiej zareagować, niż mieć wyrzuty sumienia, że pijany kierowca spowodował wypadek drogowy, w którym zginęły niewinne osoby.

Katarzyna Olszewska
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry