Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Pierwsza strona arrow Słoik pełen porcyjek
środa, 21 lutego 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
AKTUALNE WYDANIE nr 151 (1179) - 14 lutego 2018
Okładka
KOLUMNY STAŁE


Powiększ okładkę...
Ogłoszenie płatne
Słoik pełen porcyjek Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Maryśka w pościeli

Zdjęcie do artykułuPłońscy kryminalni na terenie jednej z miejscowości w gminie Załuski zabezpieczyli marihuanę, która najprawdopodobniej miała trafić na lokalny rynek. 28-latek, u którego znaleziono ponad 48 gramów poporcjowanej marihuany, został zatrzymany.

- Płońscy kryminalni realizując własne ustalenia, w czasie przeszukania jednej z posesji na terenie gm. Załuski zabezpieczyli narkotyki - informuje rzecznik prasowy płońskiej policji, Kinga Drężek-Zmysłowska. - W pomieszczeniach zajmowanych przez 28-letniego mężczyznę, który według informacji posiadanych przez funkcjonariuszy, sprzedawał środki odurzające, policjanci znaleźli szklany słoik z poporcjowanym suszem roślinnym. W słoiku, ukrytym na łóżku, w pościeli, były 23 strunówki wypełnione marihuaną. Każda torebka zawierała około 2 gramy suszu. 28-latek został zatrzymany przez policjantów, a narkotyki, o łącznej wadze ponad 48 gramów, zabezpieczone.

Policja podaje, że mężczyzna usłyszał zarzut udzielania innym osobom środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

Katarzyna Olszewska

foto: zbiory policji
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry