Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Pierwsza strona arrow Kontrabanda ujawniona na siódemce
środa, 21 lutego 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
AKTUALNE WYDANIE nr 151 (1179) - 14 lutego 2018
Okładka
KOLUMNY STAŁE


Powiększ okładkę...
Ogłoszenie płatne
Kontrabanda ujawniona na siódemce Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Fajki bez akcyzy

Zdjęcie do artykułuPłońscy policjanci zabezpieczyli papierosy bez akcyzy. 44-letni mieszkaniec powiatu mławskiego, który je przewoził, usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa akcyzowego.

Zdarzenie miało miejsce w środę, 31 stycznia.

- Policjanci wydziału kryminalnego ustalili, że krajową siódemką, osobowym vw może być przewożona nielegalna kontrabanda - informuje rzecznik prasowy płońskiej policji, Kinga Drężek-Zmysłowska. - Szybko zareagowali i w Poczerninie zatrzymali do kontroli wytypowane auto, które jechało od strony Warszawy w kierunku Płońska. Volkswagenem kierował 44-letni mieszkaniec pow. mławskiego. Mężczyzna dobrowolnie wydał policjantom dwa worki pcv, w których przewoził 1680 paczek papierosów różnych marek, nie posiadających polskich znaków akcyzy. Policjanci zabezpieczyli w sumie 33.600 szt. nielegalnych papierosów. Wstępnie wyliczone straty na szkodę skarbu państwa wyniosły ponad 38 tys. zł.

Policja podaje, że 44-latek, który nie po raz pierwszy wpadł w ich ręce, usłyszał zarzut przestępstwa akcyzowego i wyraził wolę dobrowolnego poddania się karze.

Katarzyna Olszewska

foto: zbiory policji
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry