Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Pierwsza strona arrow Elżbieta Kuźniewska objęła mandat
środa, 21 lutego 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
AKTUALNE WYDANIE nr 151 (1179) - 14 lutego 2018
Okładka
KOLUMNY STAŁE


Powiększ okładkę...
Ogłoszenie płatne
Elżbieta Kuźniewska objęła mandat Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Nowa radna w powiecie

Zdjęcie do artykułuNowo zaprzysiężona radna powiatowa Elżbieta Kuźniewska (61 lat) mieszka w Koziebrodach, gm. Raciąż. Jest emerytowaną nauczycielką. Przed odejściem na emeryturę pracowała w Zespole Szkół im. Władysława Reymonta w Koziebrodach, gdzie przez 7 lat pełniła funkcję dyrektora.

W ciągu 38 lat pracy zawodowej wykonywała obowiązki nauczyciela matematyki i informatyki. Praca z dziećmi i rodzicami, jak mówi, zawsze stawiała przed nią różne cele i sprawiała dużo radości oraz satysfakcji.

- Celem moich zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych od początku pracy w szkole był wszechstronny rozwój dzieci. Zawsze starałam się doskonalić siebie i swój warsztat pracy oraz metody pracy z uczniem, a nabyte umiejętności wykorzystywać dla dobra ucznia i podniesienia jakości pracy szkoły - mówi o swojej pracy Elżbieta Kuźniewska. Dodaje, że w związku z tym uczestniczyła w różnych formach doskonalenia zawodowego.

Za swoje osiągnięcia w pracy zawodowej Kuźniewska otrzymała wiele nagród, dyplomów uznania, m. in. za wkład wniesiony w organizację i upowszechnianie idei Międzynarodowego Konkursu „Kangur matematyczny” i Ligi Zadaniowej.

W tej chwili, oprócz pełnienia mandatu radnej, jest egzaminatorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej z przedmiotów matematyczno - przyrodniczych.

Jak podkreśla, nie są jej obce problemy codziennego życia mieszkańców jej miejscowości oraz terenu gminy czy powiatu płońskiego.

- Zawsze pragnęłam brać czynny udział w działaniach dla dobra ojczyzny i jej obywateli. Bardzo chętnie włączałam się w prace mające na celu przygotowanie i przeprowadzenie wyborów (do Sejmu, Senatu, samorządowych) jako przewodniczący lub zastępca przewodniczącego czy członek obwodowej komisji wyborczej - mówi Kuźniewska. - Moje doświadczenie nabyte w pracy zawodowej niewątpliwie pomoże mi dobrze wykonywać obowiązki radnej powiatu płońskiego i służyć społeczności - dodaje.

Nowa radna pasjonuje się czytaniem książek pisanych przez życie, oglądaniem i słuchaniem programów publicystycznych i informacyjnych. Lubi też chodzić po górskich szlakach.

Łukasz Wielechowski

foto: Łukasz Wielechowski
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry