Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Pierwsza strona arrow Uroczysty finał corocznego konkursu płońskiego PCK
Poniedziałek, 22 stycznia 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
AKTUALNE WYDANIE nr 146 (1174) - 10 stycznia 2018
Okładka
KOLUMNY STAŁE


Powiększ okładkę...
Ogłoszenie płatne
Uroczysty finał corocznego konkursu płońskiego PCK Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

108 prac o ładnym uśmiechu

Zdjęcie do artykułu108 prac z 17 szkół podstawowych wpłynęło na konkurs plastyczny „Zdrowe zęby - ładny uśmiech” rokrocznie organizowany przez Oddział Rejonowy PCK w Płońsku, a uroczyste wręczenie nagród odbyło się w poniedziałek, 11 grudnia w sali kina.

Oddział Rejonowy PCK, jak co roku, uroczyście rozstrzygnął konkurs plastyczny skierowany do uczniów klas drugich szkół podstawowych z terenu naszego powiatu.

Zorganizował z tej okazji galę rozdania nagród laureatom i wyróżnionym w konkursie. Uświetnili ją swoim występem uczniowie klasy IIIc Szkoły Podstawowej nr 2, a stomatolog Aneta Mielcarek-Lewandowska przygotowała dla dzieci profilaktyczną pogadankę na temat higieny jamy ustnej. Tego tematu bowiem dotyczyły prace, które na konkurs wpłynęły.

Anna Piórkowska
 

WYNIKI: 1. Wojciech Niemirski (SP Sarbiewo); 2. Adam Sawicki (SP 2 Płońsk); 3. Piotr Rosiak (SP Siedlin); wyróżnienia: Adam Aleksandrowicz (SP 3 Płońsk), Maja Bielewicz (SP 4 Płońsk), Adam Bocianiak (SP Nacpolsk), Jakub Bojarski (SP Koziebrody), Natalia Choro (SP Grodziec), Nina Dąbrowska (SP 2 Płońsk), Bartosz Fonderski (SP Sarbiewo), Filip Gawroński (SP 2 Płońsk), Lena Grabska (SP Czerwińsk), Magdalena Gulczyńska (SP Krajkowo), Agata Jasińska (SP Chociszewo), Kacper Kadej (SP 4 Płońsk), Aleksandra Koniec (SP 3 Płońsk), Bartosz Krawczewski (SP Naruszewo), Marceli Kretkiewicz (SP 2 Płońsk), Julia Kujawska (SP Kołoząb), Aleksander Lewandowski (SP 2 Płońsk), Zofia Lica (SP Polesie), Marta Oporska (SP Sochocin), Jan Prządak (SP 3 Płońsk), Natalia Ruszczak (SP Czerwińsk), Patryk Sałaciński (SP Kamienica), Lena Sławińska (SP Polesie), Kamil Sońta (SP Naruszewo), Jakub Szymczak (SP Chociszewo), Tomasz Świętochowski (SP Goławin), Kacper Traczyk (SP Krajkowo), Miłosz Turkowski (SP Nacpolsk), Maciej Witkowski (SP Koziebrody), Matylda Zyśk (SP 3 Płońsk).


foto: Anna Piórkowska

Więcej zdjęć w Galerii

 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry