Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Pierwsza strona arrow Podsumowanie świątecznej akcji
Poniedziałek, 22 stycznia 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
AKTUALNE WYDANIE nr 146 (1174) - 10 stycznia 2018
Okładka
KOLUMNY STAŁE


Powiększ okładkę...
Ogłoszenie płatne
Podsumowanie świątecznej akcji Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Szlachetni i pomocni

Zdjęcie do artykułuWeekend cudów podsumowany. W czwartkowe, 14 grudnia, popołudnie w sali bankietowo-weselnej Wiktoria w Brodach (gm. Płońsk) spotkały się osoby zaangażowane w akcję Szlachetnej Paczki z naszego rejonu.

32 wolontariuszy, 64 rodziny zakwalifikowane do paczki, 64 darczyńców - to tylko niektóre z liczb, jakie są podsumowaniem płońskiej edycji ogólnopolskiej akcji pomagania potrzebującym, w którą chętnie włączyli się mieszkańcy naszego powiatu. Podczas Płońskiej Gali Szlachetnej Paczki był czas, by im podziękować i pogratulować postawy.

Liderka rejonu płońskiego Anna Brzostek, która poprowadziła imprezę, podkreślała, że inicjatywa jest doskonałą okazją do promocji działań, których głównym przesłaniem jest służba na rzecz drugiego człowieka, a spotkanie - okazją, by podziękować tym, którzy dostrzegają wartość pomagania, ale również drogowskazem dla tych, którzy poszukują swojej drogi lub czegoś, co mogłoby nadać sens ich działaniu. Przyznała, że jest pod wrażeniem determinacji, czujności, życzliwości i uporu wolontariuszy, którzy w tym roku podjęli wyzwanie.

Wszyscy, którzy mieli swój udział w Szlachetnej Paczce (to nie tylko osoby prywatne, ale też m.in. strażacy, strzelcy, osadzeni w areszcie wraz z pracownikami, firmy, samorządy) otrzymali dyplomy, obejrzeli film podsumowujący przedsięwzięcie oraz świętowali przy torcie.

Małgorzata Wielechowska

foto: Małgorzata Wielechowska

Więcej zdjęć w Galerii
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry