Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Pierwsza strona arrow Konkursowe kolędowanie w Czerwińsku
Poniedziałek, 22 stycznia 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
AKTUALNE WYDANIE nr 146 (1174) - 10 stycznia 2018
Okładka
KOLUMNY STAŁE


Powiększ okładkę...
Ogłoszenie płatne
Konkursowe kolędowanie w Czerwińsku Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Świąteczna scena

Zdjęcie do artykułuGminny Zespół Szkół w Czerwińsku zorganizował w czwartek, 14 grudnia dwujęzyczny konkurs kolęd i pastorałek, po raz pierwszy zapraszając do udziału w nim pozostałe gminne szkoły podstawowe.

Kolędy i pastorałki w językach polskim i angielskim wybrzmiały z konkursowej sceny Gminnego Zespołu Szkół w Czerwińsku, tworząc magiczny nastrój świąt Bożego Narodzenia. Dotychczas szkoła nad Wisłą organizowała tego typu konkursy tylko dla swoich uczniów, po raz pierwszy zdecydowała się zaprosić do udziału szkoły w Chociszewie, Grodźcu i Goławinie, dzieląc kategorie na solistów i zespoły, na klasy I-III i IV-VII.

Anna Piórkowska
 

Klasy I-III - soliści:
1. Bianka Rosiak (SP Goławin); 2. (równorzędnie) Agata Jasińska (SP Chociszewo), Nikola Odolińska (SP Czerwińsk).

Klasy I-III - zespoły:
1. „Śnieżynki” z SP Goławin (Jakub Czyż, Amelia Kołodziejska, Przemysław Łukasiak, Wiktoria Okrasa, Karina Opałka, Bianka Rosiak, Tomasz Świętochowski, Lidia Zielińska); 2. (równorzędnie) SP Chociszewo (Amelia Centkowska, Natalia Centkowska, Oliwia Chrobocińska, Rafał Gwiazda, Agata Jasińska, Kinga Krakowiak, Maja Włodarska); SP Grodziec (Emilia Borzęcka, Małgorzata Chludzińska, Julia Małek, Łucja Malejka, Ewelina Pająk, Zuzanna Piotrowska); 3. SP Czerwińsk (Anna Biernat, Agata Fabianowicz, Julia Gizińska, Michalina Jacak, Anna Pielat, Oliwia Podenkiewicz, Julia Prusik, Ewelina Ziółkowska).

Klasy IV-VII - soliści:
1. Kamila Romanowska (SP Goławin); 2. Aleksandra Jakubowska (SP Czerwińsk); 3. (równorzędnie) Aleksandra Rasińska (SP Chociszewo), Paulina Żółtowska (SP Grodziec).

Klasy IV-VII - zespoły:
1. SP Chociszewo (Anita Bartołowicz, Majka Chrobocińska, Natalia Kołecka, Zuzanna Krysa, Julia Murawska, Aleksandra Rasińska, Ewelina Ziemkiewicz, Wiktoria Żuławnik); 2. (równorzędnie) SP Czerwińsk (Anna Draganiak, Marcelina Gozdan, Nikola Gralak, Marianna Gronecka, Mateusz Gwiazda, Aleksandra Jakubowska, Anna Młotek, Jolanta Zajączkowska), „Promyczki” SP Goławin (Agnieszka Gmurczyk, Anna Perzanowska, Kacper Perzanowski, Roksana Rejchel, Izabella Romanowska, Kamila Romanowska, Igor Zieliński, Iga Żach); 3. SP Grodziec (Amelia Bielicka, Dominik Jóźwiak, Wiktoria Kamińska, Dawid Kowalski, Natalia Krakowiak, Jakub Turkowski, Paulina Żółtowska).
 
 
foto: Anna Piórkowska

Więcej zdjęć w Galerii
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry