Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Sport arrow Mistrzostwa powiatu w unihokeju
Wtorek, 23 stycznia 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Mistrzostwa powiatu w unihokeju Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Czterozłote Szczytno

Zdjęcie do artykułuKolejne dwa tytuły mistrzów powiatu w unihokeju zdobyły reprezentacje Szkoły Podstawowej w Szczytnie (gm. Załuski).

W poprzednim numerze Płońszczaka relacjonowaliśmy przebieg mistrzostw powiatu w unihokeju drużyn rocznika 2002-2004 (starszych klas szkół podstawowych i gimnazjów). Dwa tytuły wywalczyły drużyny (zarówno dziewczęta jak i chłopcy) SP Szczytno. W poniedziałek, 11 grudnia o tytuły mistrzowskie rywalizowali uczniowie młodszych klas podstawówek. I reprezentacje SP Szczytno ponownie zdobyły dwa złote medale - dominacja w tej dyscyplinie pełna.

 

Mistrzostwa odbyły się w Nowym Mieście, a zarówno w rywalizacji dziewcząt jak i chłopców stawka walczących o medale była czterozespołowa, a drużyny w obu kategoriach wystawiły szkoły z Nowego Miasta, Szczytna, Sochocina i Kołozębia.

Rywalkom żadnych złudzeń nie pozostawiły unihokeistki z SP Szczytno, wygrywając wszystkie trzy spotkania, nie tracąc przy tym żadnej bramki (6:0 z Nowym Miastem, 1:0 z Kołozębiem i 2:0 z Sochocinem). O pozostałe miejsca na podium rywalizacja była bardzo wyrównana. Ostatecznie wicemistrzostwo zdobył Kołoząb, który 2:0 pokonał Nowe Miasto i 1:1 zremisował z Sochocinem. Na trzecim stopniu podium stanęło Nowe Miasto, wygrywając 1:0 z Sochocinem.

W rywalizacji drużyn chłopców sprawa tytułu mistrzowskiego także nie podlegała żadnej dyskusji. 3:1 z Nowym Miastem, 4:0 z Sochocinem i 3:0 z Kołozębiem - to trzy pewne wygrane zdobywców złotego medalu SP Szczytno. Także pewnie wicemistrzostwo zdobyli unihokeiści z Nowego Miasta, którzy z Kołozębiem wygrali 3:0, a z Sochocinem 4:1. Zwycięstwo 1:0 nad sochocinianami brąz dało zaś drużynie SP Kołoząb. (r)

foto: Łukasz WielechowskiZdjęcie do artykułu

Mistrzynie powiatu - SP Szczytno. W górnym rzędzie, od lewej: Klaudia Baryga, Aleksandra Wołenkiewicz, Julia Domańska, Paulina Baryga, Martyna Zych, Maja Gilewska, opiekun Artur Kujawa. W dolnym rzędzie, od lewej: Aleksandra Pasiewicz, Liwia Stoll, Ewelina Romanowicz.
 

Zdjęcie do artykułu

Mistrzowie powiatu - SP Szczytno. W górnym rzędzie, od lewej: Michał Pęczyński, Cezary Czepirski, Mateusz Zajączkowski, Maciej Bułka, Wiktor Szczygieł, Jakub Tomaszewski, Tomasz Sikorski, opiekun  Artur Kujawa. W dolnym rzędzie, od lewej: Szymon Krakowiak, Franciszek Świejkowski, Paweł Krawczyk.
 
 
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry