Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Sport arrow Płoński cykl tenisa stołowego
Wtorek, 23 stycznia 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Płoński cykl tenisa stołowego Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Tomasz Koniec z mocnym wejściem

Zdjęcie do artykułuW minioną sobotę (16 grudnia) odbył się drugi z turniejów płońskiego cyklu rozgrywek tenisa stołowego amatorów. Przypomnijmy, że rywalizacja toczy się w trzech kategoriach.

W najmłodszej (rocznik 2002 i mł.) startowało siedmiu tenisistów, a drugi turniej z rzędu wygrał Jakub Morawski i oczywiście umocnił się na pozycji lidera cyklu. Drugi w sobotę był nieobecny w pierwszym turnieju Bartosz Szatkowski, a trzeci Łukasz Brzeszkiewicz, który jest drugi w generalce (trzeci jest Marcin Michalak).

W roczniku 2001 i st. wystartowało aż piętnastu zawodników. Liderem pozostaje Jarosław Politowski (drugi w sobotę), wiceliderem jest Patryk Lewandowski, a trzeci Marek Włodarski. Sobotnią rywalizację w tej kategorii wygrał jednak, nieobecny w pierwszym turnieju, Tomasz Koniec.

Ten sam zawodnik okazał się najlepszy wśród ośmiu tenisistów rywalizujących w kategorii open, wyprzedzając Jarosława Politowskiego i Wojciecha Wachola. W generalce lideruje Politowski przed Wacholem, a trzeci jest Roman Sobociński. (r)

foto: Łukasz Wielechowski

Więcej zdjęć w Galerii

 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry