Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Krótko arrow Beethoven w Płońsku
Wtorek, 23 stycznia 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Beethoven w Płońsku Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Zdjęcie do artykułuPłońszczanie mieli okazję zapoznać się z muzyką wielkiego kompozytora. To za sprawą muzyków Filharmonii Narodowej, którzy w czwartek, 14 grudnia, koncertowali w płońskiej szkole muzycznej.

Zgodnie z tematem wydarzenia pt. „Ludwig van Beethoven - portret kompozytora” - goście placówki prześledzili życie niezwykłego kompozytora, który naukę gry na fortepianie zaczął pobierać już w czwartym roku życia, a mając siedem lat dał swój pierwszy koncert. O wyjątkowości Beethovena opowiedział prowadzący spotkanie Jarosław Praszczałek, a m.in. fragmenty najsłynniejszych jego utworów zagrali Robert Skiera (fortepian), Joanna Okoń (skrzypce), Anna Wróbel (wiolonczela).
Przed płońską publicznością wystąpił tym razem również solista Krzysztof Ciupiński (tenor). (mw)

foto: Małgorzata Wielechowska

Więcej zdjęć w Galerii

 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry