Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Krótko arrow Dla Natalii za pasję i sukcesy
Wtorek, 23 stycznia 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dla Natalii za pasję i sukcesy Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Zdjęcie do artykułuTrenująca taekwondo Natalia Pawęcka otrzymała w środę, 13 grudnia podziękowanie od wójta gminy Joniec Marka Czerniakowskiego, za osiągnięcia w sporcie, a dzięki nim za rozsławianie gminy w Polsce i na świecie.
 
Natalia jest mieszkanką Ludwikowa w gminie Joniec, pracuje w gminnej bibliotece, zaocznie studiuje finanse, rachunkowość i ubezpieczenia na Uniwersytecie Warszawskim. Od pięciu lat czas wolny zajmują jej treningi i zawody taekwondo, co przypieczętowuje coraz to nowszymi sukcesami. Ostatni to listopadowy, udany start w Mistrzostwach Świata w Wielkiej Brytanii, gdzie w indywidualnych walkach ciągłych Natalia zajęła miejsce trzecie, a w walkach trójkami stanęła (wraz z dwiema Amerykankami) na drugim stopniu podium.

Między innymi za te osiągnięcia podczas sesji rady gminy Joniec Natalii Pawęckiej podziękował wójt Marek Czerniakowski, wręczając jej strój treningowy (dobok) i ochraniacze na nogi, bo jak twierdzi sportsmenka, taekwondo nie należy do pasji mało urazowych. Aktualnie Natalia (trenująca pod okiem Piotra Grąckiego) przygotowuje się do egzaminu na czarny pas, do którego ma zamiar przystąpić w czerwcu. (ap)

foto: Anna Piórkowska
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry