Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Krótko arrow Mikołajki z aktorami
Wtorek, 23 stycznia 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Mikołajki z aktorami Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Zdjęcie do artykułuW sumie sześć mikołajkowych spotkań z krakowskimi aktorami z Edu-Artis odbyło się w gminie Naruszewo. W ich trakcie rozdano dzieciom około 650 upominkowych paczuszek.

Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Naruszewo, Gminna Biblioteka Publiczna i miejscowy samorząd wspólnie podjęli się organizacji spotkań artystycznych, zapraszając na nie aktorów krakowskiego Teatru Edu-Artis z mikołajkowym przedstawieniem. Artyści odwiedzili dzieci z Zaborowa, Nacpolska, Radzymina i trzykrotnie z Naruszewa, serwując im mnóstwo zabawy ze smerfami i udającym św. Mikołaja - Gargamelem, a także rozdając świąteczne, ufundowane przez organizatorów upominki.
Przedświąteczne spotkania w gminie Naruszewo to już licząca lat siedem tradycja, odbywająca się pod hasłem „Razem świętujemy mikołajki”. (ap)

foto: Anna Piórkowska

Więcej zdjęć w Galerii
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry