Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Krótko arrow Sochociński zawrót głowy
Wtorek, 23 stycznia 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sochociński zawrót głowy Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Zdjęcie do artykułuKolorowe bombki, oryginalne choinki, stroiki i pierniczki - m.in. w takie świąteczne przedmioty można było się zaopatrzyć w niedzielę, 17 grudnia, na rynku w Sochocinie, gdzie odbyły się tego dnia Wigilia i jarmark bożonarodzeniowy.

Spotkanie było dobrą okazją, by złożyć sobie życzenia, zajadać się smakołykami wigilijnymi oraz pośpiewać kolędy czy inne utwory. Dla uczestników przygotowano też rozmaite konkursy świąteczne, m. in. muzyczny. O dobrą atmosferę zadbali animatorzy w strojach śnieżynek, psotnego elfa i św. Mikołaja, którzy zachęcali wszystkich do radosnego celebrowania chwili, zajęć plastycznych czy zdjęć.
Na wydarzenie zaprosiły miejscowe instytucje: Urząd Gminy Sochocin i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. (mw)

foto: Małgorzata Wielechowska

Więcej zdjęć w Galerii
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry