Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Pierwsza strona arrow Tragiczny finał poszukiwań
Czwartek, 22 lutego 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
AKTUALNE WYDANIE nr 151 (1179) - 14 lutego 2018
Okładka
KOLUMNY STAŁE


Powiększ okładkę...
Ogłoszenie płatne
Tragiczny finał poszukiwań Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Zaginiony nie żyje

Zaginiony w ubiegłym tygodniu mężczyzna, niestety, nie żyje. Jego zwłoki odnaleziono w niedzielę, 26 listopada na terenie Skarżyna w gm. Płońsk.

39-letni Mariusz P. wyszedł z domu w Kroczewie (gm. Załuski) w środę, 22 listopada, udając się na przystanek autobusowy. Miał jechać do szpitala w Warszawie na badania, nie dotarł tam jednak i nie wrócił już do domu, nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Mężczyzna został odnaleziony w niedzielę, 26 listopada,  niestety martwy.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie, że w kompleksie leśnym niedaleko miejscowości Skarżyn dwóch spacerujących leśną drogą mężczyzn ujawniło zwłoki ludzkie - poinformowała Kinga Drężek-Zmysłowska, rzecznik prasowy płońskiej policji. - Po przybyciu na miejsce funkcjonariuszy policji okazało się, że jest to ciało 39-letniego Mariusza P. - zaginionego w dniu 22 listopada br. Wstępnie wykluczony został udział osób trzecich. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Płońsku.

Szefowa płońskiej prokuratury, Ewa Ambroziak poinformowała, że mężczyznę odnaleziono powieszonego i zlecono sekcję zwłok.

Katarzyna Olszewska
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry