Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Pierwsza strona arrow Skazany za zabójstwo...
Czwartek, 22 lutego 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
AKTUALNE WYDANIE nr 151 (1179) - 14 lutego 2018
Okładka
KOLUMNY STAŁE


Powiększ okładkę...
Ogłoszenie płatne
Skazany za zabójstwo... Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

… zatrzymany

Płońscy policjanci przy wsparciu funkcjonariuszy z sekcji poszukiwań i identyfikacji osób KWP w Radomiu zatrzymali mężczyznę skazanego za zabójstwo. 48-latek był poszukiwany listem gończym, bowiem  uciekł z zakładu karnego, gdzie odsiadywał karę za zabójstwo.

Kilka dni temu płońscy policjanci z zespołu ds. poszukiwań osób ustalili, że w Piasecznie na terenie budowy bloku może przebywać mężczyzna poszukiwany listem gończym przez Sąd Okręgowy Warszawa-Praga. Płońscy mundurowi wykonywali te czynności przy wsparciu funkcjonariuszy KWP zs. w Radomiu.

48-latek został skazany za zabójstwo swojej konkubiny przez warszawski sąd  - zdarzenie miało bowiem miejsce w 2010 roku  na terenie Warszawy. W maju tego roku uciekł z zakładu karnego, gdzie odbywał karę 12 lat pozbawienia wolności za zabójstwo. Poszukiwania prowadziła płońska policja, ponieważ mężczyzna, choć w przeszłości mieszkał w różnych miejscach, to miał stałe miejsce zameldowania na terenie powiatu płońskiego.

- Mężczyzna uciekł w czasie odbywania prac poza terenem więzienia - poinformował rzecznik prasowy płońskiej policji, Kinga Drężek-Zmysłowska. - Od tego czasu ukrywał się przed organami ścigania, często zmieniając miejsce pracy oraz pobytu. Gdy policjanci weszli na teren budowy w Piasecznie musieli działać bardzo ostrożnie i zabezpieczyć wszystkie ewentualne drogi ucieczki poszukiwanego. Został zatrzymany i przewieziony do KPP w Płońsku.

Rzecznik dodaje, że 48-latek posiadał przy sobie prawo jazdy innej osoby - za przestępstwo popełnione w 2010 roku ma jeszcze do odsiedzenia blisko 5 lat. W związku z ucieczką kara ta może mu zostać przedłużona o kolejne 2 lata.

Katarzyna Olszewska
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry