Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Pierwsza strona arrow Płonęło auto w Kroczewie
Czwartek, 22 lutego 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
AKTUALNE WYDANIE nr 151 (1179) - 14 lutego 2018
Okładka
KOLUMNY STAŁE


Powiększ okładkę...
Ogłoszenie płatne
Płonęło auto w Kroczewie Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Gasił dzielnicowy

W środę 22 listopada, około godziny 12 w Kroczewie (gm. Załuski) zapalił się samochód. Kobieta, która to zauważyła, odruchowo zadzwoniła do dzielnicowego a on pojechał do pożaru.

- Na służbową komórkę dzielnicowego z Posterunku Policji w Załuskach zadzwoniła zaniepokojona, starsza kobieta, mieszkanka Kroczewa z informacją, że na podwórku sąsiada pali się samochód - informuje rzecznik prasowy płońskiej policji, Kinga Drężek-Zmysłowska. - Seniorka pod wpływem emocji, instynktownie wybrała numer do znanego jej funkcjonariusza, wiedząc, że może liczyć na jego pomoc.

Dzielnicowy poinformował straż pożarną i przyjechał na miejsce - mężczyźnie, na którego podwórku płonął dostawczy ford, pomógł w gaszeniu pojazdu. Strażacy z OSP Kroczewo po przyjeździe na miejsce dogasili auto. Prawdopodobną przyczyną pożaru auta był niesprawny wentylator.

Katarzyna Olszewska
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry