Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Pierwsza strona arrow Zaginiony odnaleziony
środa, 17 stycznia 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
AKTUALNE WYDANIE nr 146 (1174) - 10 stycznia 2018
Okładka
KOLUMNY STAŁE


Powiększ okładkę...
Ogłoszenie płatne
Zaginiony odnaleziony Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Niestety, nie żyje

W czwartek, 26 października na polu w Brodach (gm. Płońsk) odnaleziono zwłoki mężczyzny. Okazało się, że jest to zaginiony 15 października 74-letni mieszkaniec Płońska.

W godzinach popołudniowych mieszkaniec Bród w gm. Płońsk podczas prac polowych, przy polu gorczycy zauważył ludzkie zwłoki.

- Po przybyciu na miejsce funkcjonariuszy policji okazało się, że znalezione ciało najprawdopodobniej należy do zaginionego w dniu 15 października br., 74-letniego mieszkańca Płońska - Waldemara S. - informuje rzecznik prasowy płońskiej policji, Kinga Drężek-Zmysłowska. - Ciało mężczyzny znajdowało się z dala od zabudowań, w odległości ponad 100 metrów od drogi, w miejscu porośniętym uprawą i drzewami, niewidocznym dla ludzi. W trakcie okazania zwłok, członek rodziny rozpoznał mężczyznę.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Płońsku.

Przypomnijmy, że 74-letni mieszkaniec Płońska, który zaginął 15 października był chory na zespół otępienny, miewał zaniki pamięci, był po udarze. Poszukiwano go bezskutecznie m.in. na terenie Płońska, w tym sprawdzano czy nie utonął w akwenie Rutki.

Szefowa płońskiej prokuratury, Ewa Ambroziak informuje, że prowadzone są czynności w tej sprawie. Prokuratura musi ustalić przyczynę śmierci mężczyzny, w związku z czym zarządzono sekcję zwłok. Według informacji prokurator Ambroziak, mężczyzna miał widoczne obrażenia i należy wyjaśnić, w jaki sposób powstały, w tym czy mogły je spowodować zwierzęta już po śmierci mężczyzny.

Katarzyna Olszewska
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry