Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Pierwsza strona arrow Inicjatywa z Radzyminka dała 830 zł
Wtorek, 16 stycznia 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
AKTUALNE WYDANIE nr 146 (1174) - 10 stycznia 2018
Okładka
KOLUMNY STAŁE


Powiększ okładkę...
Ogłoszenie płatne
Inicjatywa z Radzyminka dała 830 zł Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Pomogli Ewelince

Społeczność Szkoły Podstawowej w Radzyminku (gm. Naruszewo) włączyła się w akcję pomocy dla 11-letniej Ewelinki Grzybowskiej - uczennicy SP w Kamienicy w gm. Załuski.

Dziewczynka, o czym już informowaliśmy, choruje na zespół hemolityczno-mocznicowy, który zniszczył jej nerki. Roczne leczenie kosztownym lekiem to kwota miliona złotych.

W pomoc dla Ewelinki zaangażowali się również uczniowie, nauczyciele i rodzice ze szkoły w Radzyminku. W środę, 25 października w szkole można było zakupić upieczone przez rodziców ciasta, część tych wypieków została przywieziona do Urzędu Gminy w Naruszewie, bo tego dnia obradowała rada gminy. Łącznie w ten sposób zebrano 830 zł.

Katarzyna Olszewska
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry