Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Pierwsza strona arrow Rozstał się z dziewczyną...
Sobota, 24 lutego 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
AKTUALNE WYDANIE nr 151 (1179) - 14 lutego 2018
Okładka
KOLUMNY STAŁE


Powiększ okładkę...
Ogłoszenie płatne
Rozstał się z dziewczyną... Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

... więc kopał toyotę

38-letni mężczyzna, który uszkodził samochód na płońskim parkingu został zatrzymany. Kopał toyotę i był pijany.

We wtorek, 26 września przed południem płońska policja otrzymała zgłoszenie o wandalu, który na jednym z parkingów przy ul. Młodzieżowej miał uszkadzać stojące tam pojazdy. Gdy policjanci dojechali na miejsce, zauważyli mężczyznę kopiącego osobową toyotę.

- Na widok radiowozu sprawca zaczął uciekać, jednak po krótkim pościgu funkcjonariusze zatrzymali go i obezwładnili - informuje rzecznik prasowy płońskiej policji, Kinga Drężek-Zmysłowska. - Mężczyzną tym okazał się 38-letni mieszkaniec Płońska, który był pijany. W chwili zatrzymania był nerwowy i agresywny. Późniejsze badanie stanu trzeźwości wskazało ponad 1,5 promila alkoholu.

Rzecznik dodaje, że mężczyzna zdewastował pojazd przypadkowej osoby, wyładowując na nim złość z powodu rozstania z dziewczyną. Udało mu się wgnieść pokrywę silnika, uszkodzić lewy błotnik, boczną szybę i przedni reflektor, a także boczne lusterka. Straty oszacowano na około 1700 zł.

Według informacji rzecznika mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, ale  okazał skruchę i wyraził wolę dobrowolnego poddania się  karze.

Katarzyna Olszewska
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry