Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Pierwsza strona arrow Będzie można kupić szpitalną wodę
Sobota, 24 lutego 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
AKTUALNE WYDANIE nr 151 (1179) - 14 lutego 2018
Okładka
KOLUMNY STAŁE


Powiększ okładkę...
Ogłoszenie płatne
Będzie można kupić szpitalną wodę Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Doktor Haus już jest!

Zdjęcie do artykułuNie chodzi wcale o serialowego doktora House`a, ale o znak towarowy płońskiego szpitala. Pierwszy produkt, sygnowany tym znakiem już jest, a mają być kolejne.

Pomysł dyrektora płońskiego szpitala, Pawła Obermeyera jest taki, by znakiem towarowym  „Dr Haus” sygnować  zdrowe produkty, w tym np. wodę i zdrową żywność, a przy okazji zarobić. Znak „Dr Haus” został pod koniec kwietnia zgłoszony do Urzędu Patentowego.

Pierwszy produkt z dr Haus to woda źródlana z Mazur pod nazwą handlową Morena, która będzie dostępna w sklepach. Płoński szpital zawarł już z producentem tej wody umowę. Obecnie trwają rozmowy z producentami: wędlin, nabiału i pieczywa z terenu powiatu płońskiego.

- Generalnie chodzi o to, by znak towarowy „Dr Haus” promował zdrowe produkty. Aspekt finansowy też jest ważny, bo dzięki temu szpital mógłby pozyskiwać dodatkowe środki - mówi dyrektor płońskiego szpitala, Paweł Obermeyer.

Katarzyna Olszewska

foto: Katarzyna Olszewska
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry