Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Pierwsza strona arrow Poszukiwany listem gończym w rękach policji
Poniedziałek, 19 lutego 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
AKTUALNE WYDANIE nr 151 (1179) - 14 lutego 2018
Okładka
KOLUMNY STAŁE


Powiększ okładkę...
Ogłoszenie płatne
Poszukiwany listem gończym w rękach policji Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Zatrzymany 20-latek

Kryminalni z płońskiej komendy przy udziale policjantów z Lublina zatrzymali 20-letniego mieszkańca gm. Czerwińsk, który od kilku miesięcy ukrywał się przed organami ścigania na terenie woj. lubelskiego. Młody mężczyzna poszukiwany był listem gończym między innymi za kradzież puszki z datkami dla chorego chłopca.

Policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań z płońskiej komendy od kilku miesięcy szukali 20-letniego mieszkańca gm. Czerwińsk, który na swoim koncie miał liczne przestępstwa przeciwko mieniu.

- Był on poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Płońsku - informuje rzecznik prasowy płońskiej komendy, Kinga Drężek-Zmysłowska. - Młody mężczyzna „trudnił się” głównie kradzieżami i włamaniami. Ma na koncie również kradzież puszki z datkami dla chorego chłopca, do której doszło w kwietniu ub. roku. Za przestępstwa, których się dopuścił, sąd orzekł karę pozbawienia wolności w wymiarze 3 lat.

W środę, 27 września płońscy policjanci pojechali do Lublina, gdzie według ich ustaleń miał przebywać poszukiwany 20-latek. Wspólnie z policjantami z Lublina namierzyli młodego mężczyznę, który znajdował się na terenie dworca głównego. Okazało się, że razem z nim ukrywał się zaginiony 16-latek - również poszukiwany przez płońską policję.

- Obaj liczyli na to, że uda im się uciec przed organami ścigania. Policjanci zatrzymali ich w momencie, gdy szykowali się do podróży do Warszawy - podaje rzecznik, dodając, że 20-latek trafił do aresztu, a 16-latka przekazano do placówki, w której powinien przebywać do ukończenia 18 lat.

Katarzyna Olszewska
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry