Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Pierwsza strona arrow Wystawa fotografii Pauliny Świercz
Poniedziałek, 19 lutego 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
AKTUALNE WYDANIE nr 151 (1179) - 14 lutego 2018
Okładka
KOLUMNY STAŁE


Powiększ okładkę...
Ogłoszenie płatne
Wystawa fotografii Pauliny Świercz Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Słodkie maleństwa

Zdjęcie do artykułuKilkudniowe, czasami kilkumiesięczne dzieciątka to bohaterowie najnowszej wystawy fotograficznej prezentowanej przez Miejskie Centrum Kultury w Płońsku. Autorką tych uroczych i bardzo ciekawych prac jest płońszczanka  Paulina Świercz.

- Nie mogłabym sobie wybrać lepiej. Teraz tylko chciałabym, żeby to się rozwijało i będę szczęśliwa - mówi młoda fotografka, studentka drugiego roku grafiki komputerowej w warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania, płońszczanka Paulina Świercz.

Wystawa jej fotografii, której wernisaż odbył się w piątek, 28 września jest zwieńczeniem roku pracy. Paulina prowadzi bowiem studio, gdzie w przesłodkiej scenerii, z wykorzystaniem starannie dobranych rekwizytów, strojów i elementów dekoracji, fotografuje dzieci (jej zdjęcia zdobią pierwszą stronę Magazynu Płońszczaka). Są one najwdzięczniejszym, lecz nie jedynym obiektem jej zainteresowań fotograficznych, Paulina specjalizuje się również w sesjach rodzinnych, narzeczeńskich, a ostatnio również w ślubnych.

Wystawę można oglądać do 30 października.

Anna Piórkowska

foto: Anna Piórkowska

Więcej zdjęć w Galerii

 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry