Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Pierwsza strona arrow Wręczyli na sesji
Piątek, 15 grudnia 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
AKTUALNE WYDANIE nr 143 (1171) - 6 grudnia 2017
Okładka
KOLUMNY STAŁE


Powiększ okładkę...
Ogłoszenie płatne
Wręczyli na sesji Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Powiatowi stypendyści

Zdjęcie do artykułuPodczas wtorkowej sesji rady powiatu (26 września) wręczono stypendia uczniom powiatowych szkół za osiągnięcia w ubiegłym roku szkolnym. Poniżej podajemy nazwiska wyróżnionych uczniów.

Najlepszy wynik z egzaminu maturalnego w powiecie: Oliwia Przybyszewska (ZSO Płońsk) - 2.000 zł. Najlepsze wyniki w poszczególnych szkołach: Sylwia Konojacka, Maciej Sabalski (oboje ZS 2 Płońsk), Marcin Markowicz (ZS Raciąż), Kinga Robakiewicz (ZS 1 Płońsk) - po 1.000 zł.

Stypendia za osiągnięcia w olimpiadach i konkursach przedmiotowych (od 750 do 2.000 zł): Krystian Piotrowski, Łukasz Wierzbicki (obaj ZS 1 Płońsk), Nicole Akpang, Paulina Bębenek, Przemysław Chmielewski, Anna Dąbrowa, Jolanta Konstantinow, Marta Łazarska, Piotr Majewski, Wiktoria Pietrzak, Maria Smolińska, Zuzanna Zadroga (wszyscy ZSO Płońsk).

Wysokie wyniki sportowe - indywidualne (od 750 zł do 2.000 zł): Adam Białęcki, Sebastian Charzyński, Zuzanna Bronowska, Paulina Kowalska, Marcin Syski (wszyscy ZSO Płońsk), Patrycja Dziergowska, Damian Wiśniewski (oboje ZS 1 Płońsk).

Wysokie wyniki sportowe - drużynowo (667 i 750 zł): Jan Krzemiński, Szymon Piotrowski (obaj ZSO Płońsk), Patrycja Kwasiborska, Anna Najechalska, Nina Żulewska (wszystkie ZS 1 Płońsk) .

Sztafeta chłopców (ZSO Płońsk; po 250 zł): Kacper Caliński, Paweł Giszczak, Mateusz Kamiński, Jakub Kowalski, Piotr Kozłowski, Adrian Markuszewski, Seweryn Nec, Kamil Popowski, Kacper Ząbczyk.

Sztafeta dziewcząt (ZSO Płońsk; po 225 zł): Natalia Budek, Daria Cygańska, Ewelina Gocalińska, Żaneta Górczyńska, Justyna Jasińska, Karolina Olszewska, Patrycja Orlikowska, Karolina Siedlecka, Zuzanna Ząbczyk, Magdalena Zielińska.

Osiągnięcia uczniów niepełnosprawnych (600 i 1.000 zł): Kamil Bluszcz, Robert Włodarski, Rafał Zieliński (wszyscy SOSW Płońsk).

Katarzyna Olszewska

foto: Katarzyna Olszewska
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry