Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Artykuły arrow nr 134 (1162) - 27 września 2017 arrow Sochocin, Płońsk, Cholewy i Nowe Miasto
środa, 24 stycznia 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sochocin, Płońsk, Cholewy i Nowe Miasto Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Płonęły budynki

Zdjęcie do artykułuW minionym tygodniu strażacy gasili trzy pożary budynków mieszkalnych. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

W piątek, 22 września po godzinie 2 w nocy zapalił się dom przy ul. Sportowej w Płońsku. Gdy strażacy dojechali na miejsce zdarzenia, z dachu budynku wydobywał się dym - palił się dach przy kominie. Mieszkańcy wyszli z domu przed przyjazdem strażacy. Strażacy wycięli nadpaloną konstrukcję dachu i zabezpieczyli budynek przez zalanie. Uszkodzeniu uległ dach i wyposażenie kuchni. Przyczyną zdarzenia było najprawdopodobniej zwarcie instalacji elektrycznej.

W sobotę, 23 września po godzinie 21 zapalił się dom w Cholewach (gm. Płońsk). Paliło się w dwóch pomieszczeniach i dach murowanego budynku. W środku nikogo nie było. Strażacy po ugaszeniu pożaru rozebrali spalone elementy. Przyczyną pożaru było prawdopodobnie zaprószenie ognia.

W nocy z soboty na niedzielę (23/24 września) palił się niezamieszkały, drewniany budynek przy ul. Szkolnej w Sochocinie. Ogień zauważono pół godziny po północy. Pogotowie energetyczne odcięło dopływ prądu. Strażacy wynieśli z budynku butle gazowe. Spłonął dach, spalone elementy dachu, stropu i komina rozebrali strażacy. Przyczyny pożaru nie ustalono.

Kolejne podpalenie. W piątek, 22 września około godziny 4 nad ranem miało miejsce kolejne podpalenie przy ulicy Płońskiej w Nowym Mieście. Tym razem podpalacz obrał sobie za cel przyczepę kempingową na terenie tej samej posesji, gdzie miało miejsce już kilka podpaleń. Spłonęło wyposażenie przyczepy. Do sprawy wrócimy.

Katarzyna Olszewska

foto: zbiory OSP Nowe Miasto
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry