Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Artykuły arrow nr 134 (1162) - 27 września 2017 arrow Podejrzenie zakopanych zwłok
środa, 24 stycznia 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Podejrzenie zakopanych zwłok Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Co znaleziono w kopczyku...

W piątek, 22 września płońska policja otrzymała zgłoszenie, że w miejscowości Cieciórki (gm. Płońsk) - w odległości około 400 m od zabudowań w zagajniku znajduje się niewielka kupka kamieni, ułożona w kształt przypominający nagrobek.

- Policjanci na miejscu potwierdzili te informacje - informuje rzecznik prasowy płońskiej policji, Kinga Drężek-Zmysłowska. - We wskazanym miejscu palił się znicz, ułożone były zabawki oraz cięte kwiaty. Dyżurny skierował na miejsce policjantów z grupy operacyjno-dochodzeniowej oraz strażaków z OSP w Kownatach. Po usunięciu kamieni oraz innych rzeczy, a także rozkopaniu miejsca okazało się, że znajdują się tam szczątki psa. Ponadto znaleziony został szklany słoik z listem właścicielki psa, z którego wynikało, że został on potrącony przez samochód, a ona sama nie miała gdzie go zakopać.

Katarzyna Olszewska
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry