Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Artykuły arrow nr 134 (1162) - 27 września 2017 arrow Powiatowy finał zawodów strażackich OSP
środa, 24 stycznia 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Powiatowy finał zawodów strażackich OSP Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Kownaty u mężczyzn, Radzymin u kobiet

Zdjęcie do artykułuPrzelotne opady deszczu nie przeszkodziły w organizacji tegorocznych powiatowych zawodów sportowo-pożarniczych, które odbyły się na stadionie w Płońsku w sobotę, 23 września.

Najlepsze drużyny z gmin naszego powiatu tym razem rywalizowały w dwóch konkurencjach: ćwiczeniach bojowych i sztafecie pożarniczej 7x50 m z przeszkodami. Swoje umiejętności zaprezentowało 16 drużyn męskich i 3 żeńskie. W klasyfikacji generalnej spośród jednostek składających się z mężczyzn na pierwszym miejscu znalazła się OSP Kownaty z wynikiem 104,24. Drugie miejsce przypadło OSP Radzymin (110,11), a trzecie - OSP Naruszewo (110,81).

Wśród kobiet najlepiej poszło OSP Radzymin (128,59). Drugie miejsce na podium wywalczyła OSP Niedarzyn (139,94), a trzecie OSP Kownaty (140,28). Jako ciekawostkę warto wskazać, że we wszystkich dotychczasowych dziesięciu zawodach uczestniczyła OSP Podmarszczyn.

Małgorzata Wielechowska


SKŁADY

OSP Niedarzyn: Jarosław Piekarski, Robert Piekarski, Marcin Masiak, Dawid Piekarski, Gabriel Pawlak, Mariusz Kwiatkowski, Dariusz Masiak, Marek Piekarski, Konrad Bileński.

OSP Latonice: Wojciech Dzieliński, Mateusz Kuzka, Damian Stańczak, Mariusz Wieciński, Rafał Klimkiewicz, Artur Krzeszewski, Krzysztof Rosiak, Rafał Krzeszewski, Krystian Dylewski.

OSP Królewo: Ryszard Matyjaszek, Paweł Sadowski, Łukasz Kosewski, Mariusz Piliński, Paweł Matyjaszek, Jakub Wiktorowicz, Stanisław Kosewski, Marcin Domański.

OSP Siedlin: Wojciech Ksybek, Bartosz Składowski, Mateusz Matusiak, Mateusz Grodkiewicz, Przemysław Zamędzki, Mariusz Lewandowski, Adam Kuciński, Bogdan Sokołowski, Bogdan Aleksandrowski.

OSP Smulska: Artur Świejkowski, Wojciech Baryga, Michał Pogorzelski, Piotr Baryga, Piotr Bloch, Mariusz Wiśniewski, Damian Baryga, Andrzej Baryga, Michał Zawadewicz, Kamil Baryga.

OSP Kownaty: Szymon Sokołowski, Krzysztof Pawłowicz, Dominik Marciniak, Łukasz Sokołowski, Rafał Rzewiński, Marcin Sokołowski, Adrian Sokołowski, Patryk Sokołowski, Dawid Sokołowski.

OSP Gumino: Andrzej Obojski, Kamil Przybyszewski, Robert Ciećwierz, Włodzimierz Obojski, Mariusz Kolczyński, Paweł Kretkiewicz, Dawid Wiśniewski, Hubert Kretkiewicz, Janusz Kamiński.

OSP Nowe Miasto: Edward Zakrzewski, Kamil Pierzynowski, Łukasz Brzeszkiewicz, Marek Zieliński, Radosław Łużny, Krzysztof Wardzyński, Kamil Leszczyński, Piotr Zadrożny, Marek Gzowski.

OSP Idzikowice: Stanisław Woźniak, Grzegorz Szadkowski, Piotr Szadkowski, Jacek Cichocki, Marcin Piliński, Paweł Popin, Robert Popin, Waldemar Piliński, Andrzej Popin.

OSP Kołoząb: Radosław Dobrski, Dariusz Chojnowski, Tomasz Koper, Michał Gołębiewski, Michał Jeznach, Szymon Konofalski, Jarosław Jeznach, Artur Grzeszczak, Daniel Grudzicki.

OSP Kaczorowy: Andrzej Wójtowicz, Kamil Gradecki, Zbigniew Drozdowski, Artur Pawlak, Radosław Drozdowski, Marek Małecki, Janusz Sikorski, Marcin Rutkowski, Bogusław Małecki.

OSP Nowe Wrońska: Krystian Marciniak, Mariusz Ostrowski, Sebastian Bąkiewicz, Marcin Zimowski, Kamil Kujawa, Waldemar Marciniak, Adrian Piechna, Wojciech Zimowski, Dariusz Kujawa.

OSP Podmarszczyn: Zenon Dymowski, Kamil Sobiecki, Mateusz Szymański, Sebastian Radomski, Hubert Adamski, Andrzej Szymański, Dawid Krysiak, Paweł Szymański, Paweł Gackowski.

OSP Radzymin: Marek Żołądek, Jakub Kubiński, Damian Raźny, Dariusz Górecki, Adrian Anowski, Mateusz Pancewicz, Mateusz Brun, Adam Górecki, Zbigniew Żołądek.

OSP Płońsk: Adrian Gołembiewski, Tomasz Figat, Dawid Wiśniewski, Sylwester Zasoński, Dawid Kępczyński, Mateusz Świderski, Arkadiusz Wojtylak, Przemysław Chmielewski, Adam Zając.

OSP Naruszewo: Włodzimierz Krawczewski, Dariusz Pantow, Damian Wysocki, Paweł Krupiński, Dariusz Bielski, Jakub Kowalski, Paweł Marianek, Tadeusz Krawczewski, Mirosław Pierściński.

Drużyny kobiece:
 
OSP Kownaty: Julita Jeznach, Alicja Sokołowska, Paulina Figacińska, Joanna Rosiak, Milena Jeznach, Patrycja Jeznach, Patrycja Jakubowska, Paulina Falęcka, Patryk Sokołowski, Joanna Wielechowska.

OSP Niedarzyn: Joanna Pogorzelska, Aleksandra Pydynowska, Ewa Wróblewska, Marta Pawlak, Karolina Cybulska, Klaudia Gradecka, Anna Bileńska, Anna Skibińska, Marek Piekarski - obsługujący motopompę, Krystyna Bileńska.

OSP Radzymin: Teresa Żołądek, Dominika Malińska, Martyna Malińska, Katarzyna Mariańska, Joanna Zakrzewska, Karolina Kłosiewicz, Marta Żołądek, Anna Anowska, Adam Górecki - obsługujący motopompę.


foto: Małgorzata Wielechowska

Więcej zdjęć w Galerii
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry