Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Pierwsza strona arrow Szczęśliwy finał poszukiwań
Piątek, 23 lutego 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
AKTUALNE WYDANIE nr 151 (1179) - 14 lutego 2018
Okładka
KOLUMNY STAŁE


Powiększ okładkę...
Ogłoszenie płatne
Szczęśliwy finał poszukiwań Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Odnaleźli 75-latka

Zdjęcie do artykułuW minioną sobotę, 29 lipca, w okolicach Nowego Miasta trwały poszukiwania 75-latka, który poprzedniego dnia wyszedł z domu na grzyby i nie wrócił na noc. Poszukiwania zakończyły się pomyślnie, mężczyzna został odnaleziony cały i zdrowy, chociaż zziębnięty.

W sobotę, 29 lipca o godz. 6 rano płońska policja została telefonicznie poinformowana o zaginięciu 75-letniego mieszkańca Nowego Miasta.

- Z relacji rodziny wynikało, że starszy mężczyzna wyszedł z domu około południa poprzedniego dnia, udając się na grzyby do pobliskiego lasu - informuje rzecznik prasowy płońskiej policji, Kinga Drężek-Zmysłowska. - Gdy nie wrócił na noc do domu, zaniepokojona rodzina postanowiła  rano powiadomić policję. Na miejsce został skierowany dzielnicowy z Posterunku Policji w Nowym Mieście mł. asp. Krzysztof Łęgowski, który zna obsługiwany przez siebie rejon. Policjant w czasie rozpytania okolicznych mieszkańców ustalił, w którym kierunku poruszał się zaginiony, i że towarzyszyły mu cztery psy. Sprawdził rejon pobliskiej rzeki i starej cegielni.

Policjanci zwrócili się o pomoc w poszukiwaniach do strażaków. W akcji uczestniczyli  strażacy z 4 jednostek OSP z: Nowego Miasta, Jońca, Karolinowa i Latonic.

Podczas poszukiwań usłyszano szczekanie psów dobiegające od strony lasów po drugiej stronie rzeki. 75-latka odnaleziono leżącego pod drzewem, był wyziębiony i mokry, ale poza tym czuł się dobrze. Mężczyźnie pomocy medycznej udzieliła wezwana na miejsce załoga karetki pogotowia. Został odwieziony do miejsca zamieszkania.

Katarzyna Olszewska

foto: zbiory policji
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry