Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Pierwsza strona arrow Czy były fałszerstwa w czerwińskim GOPS?
Piątek, 23 lutego 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
AKTUALNE WYDANIE nr 151 (1179) - 14 lutego 2018
Okładka
KOLUMNY STAŁE


Powiększ okładkę...
Ogłoszenie płatne
Czy były fałszerstwa w czerwińskim GOPS? Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Badają grafolodzy!

Śledztwo dotyczące Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czerwińsku zostało zawieszone - prokuratura czeka na badania grafologiczne podpisów na decyzjach dotyczących świadczeń socjalnych.

Śledztwo jest prowadzone w sprawie niedopełnienia obowiązków dotyczących świadczeń socjalnych i na obecnym etapie nikomu nie przedstawiono zarzutów. Szefowa płońskiej prokuratury, Ewa Ambroziak informuje, że policja została zawiadomiona ustnie, że w ośrodku znajdują się dokumenty dotyczące wniosków o przyznanie świadczeń pielęgnacyjnych, których nie podpisały osoby do tych świadczeń uprawnione. Dotyczy to również zwrotnego potwierdzenia odbioru wydanych przez GOPS decyzji, których nie podpisały osoby, których te decyzje dotyczyły.

Z informacji prokuratury wynika, że co najmniej 2 osoby, na które złożono wnioski o pomoc finansową, twierdzą, że wniosków tych nie składały.

Śledztwo zostało zawieszone, ponieważ podpisy na dokumentach są badane przez grafologów, którzy mają stwierdzić, czy podpisów rzeczywiście nie złożyły osoby, na które wnioski złożono i czy mogą być to podpisy kogoś z ośrodka. Jeśli się okaże, że podpisy zostały sfałszowane, prokuratura będzie wyjaśniać, czy doszło do wypłaty świadczeń i kto je otrzymał.

Przypomnijmy, że decyzją wójta Marcina Gortata nastąpiła zmiana na stanowisku kierowniczki GOPS.

Katarzyna Olszewska
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry