Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Pierwsza strona arrow Policyjny pościg na siódemce
Piątek, 23 lutego 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
AKTUALNE WYDANIE nr 151 (1179) - 14 lutego 2018
Okładka
KOLUMNY STAŁE


Powiększ okładkę...
Ogłoszenie płatne
Policyjny pościg na siódemce Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Uciekał z promilem

W niedzielę, 30 lipca policjanci drogówki pełniący służbę na krajowej siódemce w Sarbiewie (gm. Baboszewo) zwrócili uwagę na osobowe renault. Pojazd raz przyspieszał, raz zwalniał.

- Policjanci dali sygnał kierującemu do zatrzymania, jednak ten ominął mundurowych i przyspieszył, oddalając się krajową 7-ką w stronę Mławy - informuje rzecznik prasowy płońskiej policji, Kinga Drężek-Zmysłowska. - Policjanci podjęli za nim pościg. Po krótkiej ucieczce auto skręciło w drogę gruntową i zatrzymało się. Za kierownicą siedział 22-latek z gm. Baboszewo. Funkcjonariusze poddali go badaniu na trzeźwość. Młody mężczyzna miał w organizmie 1,19 promila alkoholu.

22-latkowi, zgodnie z nowymi przepisami, obowiązującymi od początku czerwca br., za niezatrzymanie się do kontroli drogowej grozi od 3 miesięcy do 5 lat więzienia. Dodatkowo sąd może nałożyć bezwzględny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów na czas do 15 lat. Mężczyzna odpowie też za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Katarzyna Olszewska
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry