Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Pierwsza strona arrow Strażackie zawody OSP w Żukowie
Poniedziałek, 23 października 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
AKTUALNE WYDANIE nr 137 (1165) - 18 października 2017
Okładka
KOLUMNY STAŁE


Powiększ okładkę...
Ogłoszenie płatne
Strażackie zawody OSP w Żukowie Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Zwycięstwo Naruszewa

Zdjęcie do artykułuW niedzielę, 30 lipca, w zawodach sportowo-pożarniczych ochotniczych straży pożarnych rywalizowali strażacy z gminy Naruszewo.

Podczas imprezy w Żukowie pokazało się osiem drużyn dorosłych: OSP Radzymin, OSP Kozarzewo, OSP Strzembowo, OSP Sobanice, OSP Naruszewo, OSP Zaborowo, OSP Sosenkowo, OSP Żukowo.

Przed publicznością zaprezentowały się też grupy młodzieżowe: dziewcząt - OSP Radzymin oraz chłopców - OSP Zaborowo i OSP Naruszewo. Najlepiej wypadła OSP Naruszewo, która wygrała zawody.

Małgorzata Wielechowska

WYNIKI

1. OSP Naruszewo (Włodzimierz Krawczewski, Paweł Marianek, Dariusz Pantow, Sławomir Maliński, Dariusz Bielski, Emil Majewski, Jakub Kowalski, Tadeusz Krawczewski, Krzysztof Kwiatkowski); 2. OSP Radzymin (Marek Żołądek, Jakub Kubiński, Damian Raźny, Dariusz Górecki, Adrian Anowski, Mateusz Pancewicz, Mateusz Brun, Adam Górecki, Patryk Karwowski); 3. OSP Sobanice (Zygmunt Stasiak, Daniel Kwiatkowski, Mariusz Jedynak, Marcin Stasiak, Adrian Wieczorek, Michał Wieczorek, Paweł Domański, Patryk Domański); 4. OSP Kozarzewo (Roman Gościcki, Dariusz Koniec, Maciej Rokicki, Zenon Gościcki, Tomasz Gościcki, Mariusz Lewandowski, Paweł Tarwacki, Karol Rokicki); 5. OSP Zaborowo (Krzysztof Borowski, Bartosz Czajkowski, Wojciech Leszczyński, Adam Gajewski, Damian Szymański, Marek Baranowski, Waldemar Kosiorek, Piotr Leszczyński); 6. OSP Sosenkowo (Sławomir Domański, Radosław Iwandowski, Kamil Domański, Damian Makowski, Sławomir Sobański, Marcin Kowalski, Michał Makowski, Wiesław Makowski); 7. OSP Strzembowo (Adrian Biegalewski, Szymon Jasiński, Szymon Marciniak, Piotr Buks, Jakub Marciniak, Jarosław Wronka, Kazimierz Kaszubowski, Sławomir Kamiński, Marcin Łukasiak); 8. OSP Żukowo (Jerzy Marciniak, Piotr Waśko, Kamil Zieliński, Krzysztof Marciniak, Piotr Łyszczarz, Jarosław Marciniak, Paweł Miklarz, Marcin Łyszczarz, Sebastian Tatarka).

Młodzieżowe drużyny - dziewczęta:
OSP Radzymin (Marta Żołądek, Karolina Kłosiewicz, Anna Anowska, Katarzyna Mariańska, Joanna Zakrzewska, Dominika Malińska, Teresa Żołądek, Martyna Malińska, Adam Górecki - obsługujący motopompę).

Młodzieżowe drużyny - chłopcy: 1. OSP Zaborowo (Krzysztof Borowski, Dawid Sabalski, Miłosz Czajkowski, Patryk Leszczyński, Sebastian Szymański, Szymon Kwiatkowski, Kacper Leszczyński, Piotr Leszczyński - mechanik, obsługujący motopompę); 2. OSP Naruszewo (Włodzimierz Krawczewski - dowódca, Szymon Roguski, Eryk Żuławnik, Sebastian Gołębiewski, Kamil Stachowicz, Bartek Kowalski, Adrian Olewniczak, Tadeusz Krawczewski - mechanik).

foto: Małgorzata Wielechowska

Więcej zdjęć w Galerii
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry