Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Pierwsza strona arrow Czterech pijanych kierowców złapanych w jedną noc
Piątek, 23 lutego 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
AKTUALNE WYDANIE nr 151 (1179) - 14 lutego 2018
Okładka
KOLUMNY STAŁE


Powiększ okładkę...
Ogłoszenie płatne
Czterech pijanych kierowców złapanych w jedną noc Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

I co z takimi robić?!

W jedną noc policjanci zatrzymali 4 nietrzeźwych kierowców.

W piątek, 28 lipca przed godziną 20, policjanci drogówki, pełniący służbę w okolicach Nowego Sarnowa w gm. Dzierzążnia zwrócili uwagę na osobowego fiata jadącego w stronę Pluskocina.

- Styl jazdy kierowcy wzbudził podejrzenia funkcjonariuszy, że może być nietrzeźwy - informuje rzecznik prasowy płońskiej policji, Kinga Drężek-Zmysłowska. - Zatrzymali go do kontroli. Za kierownicą auta siedział 46-letni mieszkaniec gm. Dzierzążnia. Policjanci wyczuli od niego alkohol. Sam kierowca przyznał się do wypicia kilku piw i braku prawa jazdy. Sprawdzenie stanu trzeźwości wykazało 1,9 promila alkoholu, natomiast sprawdzenie kierowcy w policyjnych bazach danych, że faktycznie nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Chwilę później już w samym Nowym Sarnowie policjanci zatrzymali do kontroli kolejnego fiata, którym kierował 31-letni mieszkaniec gm. Płońsk. Badanie na trzeźwość wskazało, że ma 2,98 promila alkoholu. Także on nie miał prawa jazdy.

Ten sam patrol drogówki pełnił dalej służbę na krajowej 50-ce w miejscowości Ciemniewo w gminie Sochocin. Około godziny 23 policjanci zatrzymali do kontroli osobowego volkswagena z uwagi na podejrzany styl jazdy kierowcy. Okazało się, że kierujący autem 41-latek z Płońska jest pijany - miał 2,91 promila alkoholu. Dodatkowo, po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych, okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

W czasie zabezpieczania volkswagena na holowniku, na widok policyjnego radiowozu na 50-ce zatrzymał się nagle osobowy ford. Manewry, które wykonywał kierujący, takie jak nagłe ruszanie i zatrzymywanie się, wzbudziły podejrzenia w policjantach, iż jest on nietrzeźwy. Okazało się, że przypuszczenia mundurowych były trafne. 40-letni kierowca, mieszkaniec gm. Sochocin miał w organizmie 1,3 promila alkoholu i okazało się, że i on nie ma prawa jazdy.

* * * * *

Także w piątek, 28 lipca po południu na skrzyżowaniu ul. Mazowieckiej z ul. H. Forda w Płońsku doszło do zderzenia dwóch opli.

Jak wynika z ustaleń policji, 51-letni mieszkaniec pow. płockiego jadąc ul. H.Forda w kierunku Przemysłowej uderzył w jadący ul. Mazowiecką (główną) samochód kierowany przez 41-latka z Płońska. Badanie na trzeźwość wskazało, że 51-latek miał ponad 3 promile alkoholu. Kierowany przez niego pojazd został zabezpieczony na strzeżonym parkingu. Nikt nie odniósł obrażeń.

Katarzyna Olszewska
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry