Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Samorząd arrow nr 126 (1154) - 26 lipca 2017 arrow 800 tys. na oświatę
Poniedziałek, 22 stycznia 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
800 tys. na oświatę Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Dodatkowe lekcje, 60 laptopów i 4 tablice interaktywne sfinansowane zostaną w ramach projektu „Uczyć inaczej to uczyć ciekawiej”, z czego skorzystają szkoły w Radzyminku, Zaborowie, Naruszewie i Nacpolsku. W lipcu gmina Naruszewo podpisała stosowną umowę w urzędzie marszałkowskim.

Ponad 800 tys. zł przeznaczone zostanie na opłacenie zajęć pozalekcyjnych przede wszystkim z przedmiotów ścisłych, na które w projekcie kładziony jest nacisk. W ramach udziału w nim szkół w Radzyminku, Naruszewie, Zaborowie i Nacpolsku, w tych szkołach utworzone będą dwie pracownie matematyczne i dwie przyrodnicze, które wyposażone zostaną w nowoczesny sprzęt komputerowy i tablice interaktywne. Dzięki pozyskanej przez gminę dotacji przez dwa lata szkolne odbywać się będą w tych placówkach zajęcia pozalekcyjne z matematyki, fizyki, informatyki i biologii. (ap)
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry