Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Krótko arrow nr 49 (674) - 19 grudnia 2007 r. arrow Tradycyjne paczki
Poniedziałek, 22 stycznia 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Tradycyjne paczki Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Zdjęcie do artykułuW niedzielę (16 grudnia), w sali kina Kalejdoskop świąteczne upominki (słodycze i maskotki) otrzymały zaproszone na imprezę dzieci.

Była to tradycyjna impreza Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Płońsku, na której wraz z burmistrzem Płońska, Andrzejem Pietrasikiem organizatorzy wręczyli paczki dla dzieci z ubogich rodzin. MOPS przygotował łącznie 302 paczki, zabawy z Mikołajem i seans filmu „Skok przez płot”. W przygotowaniu imprezy pomogli także: TPD Oddział Płońsk, Koło Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo, wydział polityki społecznej Urzędu Miasta Płońsk, płoński oddział Polski Związek Niewidomych i MCK wraz z wolontariuszami.

Anna Ziółkowska

foto: Anna Ziółkowska

Więcej zdjęć w Galerii

 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry