Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Krótko arrow nr 99 (1127) - 4 stycznia 2017 arrow Podziękowania dla wicemistrza ortografii
Niedziela, 17 grudnia 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Podziękowania dla wicemistrza ortografii Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Zdjęcie do artykułuPochodzący z Dzierzążni mieszkaniec Warszawy Arkadiusz Kleniewski zaproszony został na ostatnie w minionym roku obrady radnych gminy Dzierzążnia, które odbyły się w czwartek, 29 grudnia. Jaki był powód tego zaproszenia?

Arkadiusz Kleniewski był bohaterem jednego z naszych artykułów. Nie bez powodu, ponieważ w październiku uzyskał tytuł polskiego wicemistrza ortografii. Tytuł ten był rezultatem wyników ogólnopolskiego dyktanda, do którego Arkadiusz przystąpił w Katowicach. Był to jeden z wielu konkursów, w jakich pochodzący z Dzierzążni mężczyzna, z powodzeniem brał udział.
Podczas czwartkowej sesji wójt Witold Pająk podziękował Arkadiuszowi Kleniewskiemu za to, że w tak znakomity sposób reprezentuje gminę w całej Polsce i z tego tytułu wręczył mu upominek. Wicemistrz polskiej ortografii skromnie podziękował za pamięć i wyróżnienie i zaznaczył, że przy każdej okazji chwali się swoim pochodzeniem. (ap)

foto: Anna Piórkowska
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry