Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Sport arrow nr 45 (670) - 21 listopada 2007 r. arrow Pięcioro kandydatów na wójta gminy Naruszewo
Czwartek, 22 lutego 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Pięcioro kandydatów na wójta gminy Naruszewo Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Wybory tuż, tuż

W czwartek, 15 listopada minął termin rejestracji kandydatów na wójta gminy Naruszewo. Jak już informowaliśmy, w przedterminowych wyborach mieszkańcy gminy będą mogli wybierać spośród pięciu osób.

Wybory (w związku ze śmiercią wójta Jerzego Szymczaka) zostały zarządzone na dzień 2 grudnia. O stanowisko wójta będzie ubiegać się pięć osób: 37-letni Marek Figurski (mieszkaniec Nacpolska), 57-letni Stanisław Kamiński (mieszkaniec Nacpolska), 49-letni Edward Nowak (mieszkaniec Radzymina), 33-letnia Beata Pierścińska (mieszkanka Płońska) oraz 36-letni Arkadiusz Szymczak (mieszkaniec Naruszewa).

Wszyscy kandydaci zostali zgłoszeni przez własne komitety wyborcze, wszyscy mają wyższe wykształcenie, żaden nie należy do partii politycznej. Wybory odbędą się w niedzielę 2 grudnia, lokale wyborcze będą czynne od godziny 6 do 20.

Zgodnie z obwieszczeniem z 16 listopada w gminie jest pięć, następujących obwodowych komisji wyborczych: Szkoła Podstawowa w Naruszewie (Drochowo, Grąbczewo, Krysk, Nowy Krysk, Naruszewo, Nowe Naruszewo, Potyry, Skarboszewo, Skwary, Wola-Krysk); Szkoła Podstawowa w Radzyminku (Beszyno, Michałowo, Postróże, Radzymin, Radzyminek, Stachowo, Troski, Wichorowo, Wronino, Wróblewo, Wróblewo Osiedle); Szkoła Podstawowa w Zaborowie (Kozarzewo, Zaborowo); Szkoła Podstawowa w Nacpolsku (Łazęki, Nacpolsk, Nowy Nacpolsk, Skarszyn, Sobanice, Sosenkowo, Sosenkowo Osiedle, Srebrna, Stary Nacpolsk, Żukowo, Żukowo Poświętne, Żukówek); remiza OSP w Strzembowie (Dłutowo, Drochówka, Januszewo, Kębłowice, Pieścidła, Rąbież, Strzembowo).

W przypadku gdyby żaden z kandydatów nie otrzymał ponad 50-procentowego poparcia, najlepsza dwójka zmierzy się w drugiej turze wyborów, które odbędą się dwa tygodnie po pierwszym głosowaniu, czyli w niedzielę 16 grudnia.

Katarzyna Olszewska

 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry