Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Krótko arrow nr 53 (1081) - 27 stycznia 2016 arrow Coroczne spotkanie noworoczne
Poniedziałek, 18 grudnia 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Coroczne spotkanie noworoczne Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Zdjęcie do artykułuJak co roku członkowie Płońskiej Izby Gospodarczej, czyli przedstawiciele lokalnego biznesu uczestniczyli w spotkaniu noworocznym, które w poniedziałek, 18 stycznia odbyło się w restauracji Coyote w Ilinku.

Płońska Izba Gospodarcza, zrzeszająca lokalnych przedsiębiorców, rokrocznie organizuje spotkanie, które ma być podsumowaniem minionego roku. Jest ono okazją do rozmów na temat sytuacji gospodarczej kraju oraz rynku lokalnego, co też miało miejsce podczas ostatniego, poniedziałkowego spotkania noworocznego. Gościł na nim współzałożyciel i prezes Krajowej Izby Gospodarczej Andrzej Arendarski, a spotkanie poprowadził prezes Płońskiej Izby Gospodarczej Marian Serwach. (ap)

foto: Anna Piórkowska

Więcej zdjęć w Galerii
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry