Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Sport arrow nr 38 (1066) - 30 września 2015 arrow Mistrzostwa Polski młodzików
środa, 21 lutego 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Mistrzostwa Polski młodzików Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Bez medali


Zdjęcie do artykułuTym razem lekkoatleci MKS Durasan Płońsk nie stawali na podium mistrzostw Polski młodzików.

Mistrzostwa rozegrano w dniach 25-27 września w Radomiu, a wystąpiła w nich pięcioosobowa reprezentacja MKS Durasan Płońsk. Wyniki były dobre, choć tym razem medali zdobyć się nie udało.

Najbliżej podium była Marta Gorczyńska (trener Zbigniew Majewski), która z nowym rekordem klubu w chodzie na 3 kilometry (16.25,22) zajęła piąte miejsce. Dwukrotnie na starcie stawał Sebastian Charzyński. Podopieczny Piotra Kozery zajął siódme miejsce w biegu na 100 metrów (11,99) oraz 13 lokatę w skoku  dal (5,88). Także w dwóch konkurencjach wystąpiła Beata Faderewska. Zawodniczka trenera Zbigniewa Wiśniewskiego była dziewiąta w biegu na 300 metrów przez płotki (47,84), a na 100 metrów awansowała do finału (15,69) ale zaliczyła falstart i została sklasyfikowana na ósmym miejscu. Paulina Kowalska konkurs pchnięcia kulą (z wynikiem 10,64) zakończyła na dziesiątym miejscu, zaś Patrycja Dziergowska była 29 w biegu na 1000 metrów (3.17,80). (r)

foto: zbiory klubu
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry