Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Artykuły arrow nr 43 (668) - 6 listopada 2007 r. arrow Wybory wójta gm. Naruszewo
Piątek, 15 grudnia 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Wybory wójta gm. Naruszewo Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Komitety zarejestrowane - kandydaci do 15 listopada

Przedterminowe wybory wójta gminy Naruszewo odbędą się 2 grudnia. Komitety wyborcze, do 15 listopada mają czas na zarejestrowanie kandydatów na wójta.

Po śmierci wójta Jerzego Szymczaka do czasu przedterminowych wyborów obowiązki wójta pełni Elżbieta Klepczyńska, była sekretarz gminy Naruszewo.

Minął czas rejestracji komitetów wyborczych, które do połowy listopada mogą zgłaszać kandydatów na wójta. Z informacji uzyskanych w biurze komisarza wyborczego w Ciechanowie wynika, że zarejestrowało się pięć komitetów, co oznacza, że mieszkańcy gminy Naruszewo będą mogli wybierać spośród pięciu kandydatów (o ile zbiorą wymaganą ilość podpisów i nikt się nie wycofa).

Z obecnych informacji wynika, że w wyborach zamierzają startować: syn dotychczasowego wójta, Arkadiusz Szymczak (mieszkaniec Naruszewa), Beata Pierścińska (obecnie sekretarz UG w Naruszewie), Stanisław Kamiński (mieszkaniec Nacpolska, obecnie prezes jednej z miejskich spółek w Płońsku) oraz Edward Nowak (mieszkaniec Radzymina) i Marek Figurski (mieszkaniec Nacpolska).

Termin rejestracji kandydatów mija 15 listopada. (ko)

 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry