Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Krótko arrow nr 41 (1018) - 22 października 2014 arrow Spotkanie wyborcze PSL
Niedziela, 21 stycznia 2018 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Spotkanie wyborcze PSL Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Zdjęcie do artykułuPowiatowi działacze Polskiego Stronnictwa Ludowego spotkali się środę, 15 października w Płońsku. Oficjalnie rozpoczęli tym samym kampanię wyborczą w powiecie płońskim.

Podczas spotkania PSL-owcy przedstawili kandydatów na wójtów, do sejmiku oraz rad gmin, miast i powiatu. Do miejscowych ludowców przyjechał również m.in. marszałek Adam Struzik, który przybliżył dziesięć głównych celów partii, na które teraz stawia. Zaliczył do nich m.in. naprawę „janosikowego”, czyli obowiązkowej wpłaty do budżetu państwa płaconej przez najbogatsze samorządy na rzecz pozostałych. PSL stawia też na stworzenie miejsc pracy, służby zdrowia na miarę potrzeb, budowę mieszkań dla młodych, budowę lub poprawę dróg, kolei, efektywne wykorzystywanie środków unijnych oraz czyste i ekologiczne Mazowsze. Ważna dla ludowców jest także edukacja dla każdego, niezależnie od wieku. (łw)

foto: Łukasz Wielechowski
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry