Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                kontakt@plonszczak.pl                **************
plonszczak.pl arrow Artykuły arrow nr 37 (662) - 26 września 2007 r. arrow Piłka nożna
Niedziela, 28 grudnia 2014 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Piłka nożna Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

IV kolejka B klasy

Neon Świercze - Wkra Sochocin - przerwany

mecz, z powodu wtargnięcia kibiców gospodarzy na boisko, został przerwany w 85 minucie (przy stanie 5:1). Sprawą zajmie się OZPN.

Gladiator II Słoszewo - Jutrzenka Unieck 3:3

bramki: dla Gladiatora - Gałązka - 2, Dziedzic; dla Jutrzenki - Kruszewski, Ługowski, Miączyński.

Gladiator: Marek Dombrowski - Piotr Szewczak, Mariusz Piątkiewicz, Dariusz Dziedzic, Mariusz Szewczak (Tomasz Bluszcz), Mariusz Krzemiński, Artur Szuland (Sebastian Bąkiewicz), Piotr Pydyn (Kamil Kujawa), Tomasz Materka, Robert Rutkowski (Robert Skwarski), Krzysztof Gałązka.

Jutrzynka: Piotr Miączyński - Cezary Piotrowski, Damian Piotrowski, Michał Ługowski, Mariusz Żłobecki, Andrzej Piasecki, Robert Gadomski, Hubert Gralewicz, Paweł Osowski, Radosław Kruszewski, Robert Cichocki.

UKS Wiślanie Czerwińsk - Borovia Czernice Borowe 0:1

Wiślanie: Łukasz Aniserowicz - Piotr Ziemkiewicz, Marcin Dąbrowa, Piotr Dyda, Grzegorz Szurmak (Łukasz Biernat), Bartosz Sakowski, Mariusz Aniserowicz, Marek Witkowski (Karol Talar), Damian Dobrowolski, Sylwester Filuba (Dariusz Marchel), Rafał Wronka.

Pozostałe wyniki IV kolejki (22-23.09): * Wkra Radzanów - Gryf Kownaty Żędowe 3:1 * Opia Opinogóra - GKS Lipowiec 4:1. Pauza: Wkra Andzin.

W V kolejce (29-30.09.) zagrają: * GKS Lipowiec - UKS Wiślanie Czerwińsk * Jutrzenka Unieck - Opia Opinogóra * Wkra Sochocin - Gladiator II Słoszewo * Gryf Kownaty Żędowe - Neon Świercze * Wkra Andzin - Wkra Radzanów. Pauza: Borovia Czernice Borowe.

Tabela

 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry