Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Artykuły arrow nr 43 (919) - 30 października 2012 arrow Jubileusz małżeński w Dzierzążni
Piątek, 15 grudnia 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Jubileusz małżeński w Dzierzążni Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Medale za 50 wspólnych lat


Zdjęcie do artykułuZłote gody, w towarzystwie urzędników, rodziny i uczniów Szkoły Podstawowej w Kucicach, obchodzili małżonkowie z pięćdziesięcioletnim stażem z gminy Dzierzążnia. Uroczystość odbyła się w piątek, 19 października.

Gratulacje i życzenia szacownym jubilatom złożyli m.in. wójt gminy Mirosław Opolski, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Bożena Markowska, księża ze znajdujących się na terenie gminy parafii. Także w otoczeniu rodziny małżeńskie pary przyjęły medale przyznawane z za 50 wspólnie spędzonych lat przez prezydenta RP. Na uroczystości nie byli obecni Krystyna i Heronim Dziełakowscy ze Starych Kucic.

Anna Piórkowska

foto: Anna Piórkowska

Zdjęcie do artykułu

Stanisława i Edward Fotek z Dzierzążni są rodzicami Krzysztofa, Małgorzaty, Beaty, Ewy i Pawła. Mają 12 wnucząt.

Zdjęcie do artykułu

Czesława i Lech Garwolińscy - mieszkańcy Wilamowic, są rodzicami Aliny, Jolanty, Małgorzaty i Grzegorza. Mają 7 wnucząt.

Zdjęcie do artykułu

Elżbieta i Henryk Giżyńscy z Wierzbicy Szlacheckiej są rodzicami Benedykta, Tomasza, Daniela i Jadwigi. Mają 10 wnucząt.

Zdjęcie do artykułu

Helena i Kazimierz (nieobecny z powodu choroby) Jobs - mieszkańcy Gumowa, mają dwoje dzieci Agnieszkę i Marka oraz 4 wnucząt.

Zdjęcie do artykułu

Krystyna i Józef Kusowie z Chrościna mają dwóch synów - Piotra i Waldemara oraz 5 wnucząt.

Zdjęcie do artykułu

Jadwiga i Stanisław Palmowscy z Pomianowa są rodzicami Bogdana, Izabeli, Andrzeja, Aldony, Iwony, Renaty i Roberta. Mają 16 wnucząt.


 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry