Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Krótko arrow nr 42 (918) - 24 października 2012 arrow Banku nowa odsłona
Piątek, 15 grudnia 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Banku nowa odsłona Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Zdjęcie do artykułuRozbudowana siedziba oddziału Banku Spółdzielczego w Dzierzążni otwarta została w niedzielę, 21 października.

 W ramach rozpoczętych w 2011 roku prac powstała, dobudowana do poprzedniej, nowa część budynku banku, a dotychczasowa przeszła gruntowny remont. Dziś placówka banku wyposażona jest m.in. w pomieszczenia do indywidualnych rozmów z klientami, otwarte całodobowo pomieszczenie z bankomatem, kącik dla dzieci i parking.

Otwarcia rozbudowanej siedziby, w niedzielę, 21 października dokonały prezes BS w Płońsku Teresa Kudlicka oraz dyrektor oddziału w Dzierzążni Alicja Plewińska. Pomieszczenia poświęcił proboszcz parafii św. Achacjusza w Skołatowie ks. Wiesław Malinowski. Otwarcie odbyło się w ustanowionym w 2005 roku na 21 października Dniu Banku Spółdzielczego w Płońsku. W ramach uroczystości w kościele parafii św. Maksymiliana odbył się  Koncert Pieśni Papieskich „Szukałem was” (piszemy o nim w oddzielnym artykule). (ap)

foto: Anna Piórkowska


Więcej zdjęć w Galerii
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry