Reklama Reklama Reklama
Reklama
Szukaj w artykułach:
               Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************                Reklama na portalu plonszczak.pl                **************                plonszczak@wa.home.pl                **************
plonszczak.pl arrow Krótko arrow nr 42 (918) - 24 października 2012 arrow Akcja Znicz 2012
Piątek, 15 grudnia 2017 r.
Aktualne wydanie
Pierwsza strona
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Galeria zdjęć
Numery archiwalne
Artykuły
Co, gdzie, kiedy?
Krótko
Samorząd
Sport
Zdarzenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Akcja Znicz 2012 Wygeneruj PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Od środy, 31 października policjanci będą prowadzić działania w ramach akcji Znicz, mające na celu utrzymanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 Kierowcy mogą się więc spodziewać większej liczby patroli na drogach i częstszych kontroli. Policja apeluje, by podczas podróży związanych z odwiedzaniem grobów bliskich zachować ostrożność i rozwagę, przestrzegać znaków drogowych i organizacji ruchu przy cmentarzach, nie pozostawiać samochodu w miejscach, gdzie jest to zabronione.

Policja radzi również, by nie zabierać ze sobą dużych kwot pieniędzy, w rejonach cmentarzy mogą się bowiem pojawiać kieszonkowcy i omijać nieoświetlone miejsca, a wyjeżdżając z domu zabezpieczyć swój dobytek. Akcja Znicz potrwa do 4 listopada. (ko)
 
REKLAMA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecane strony
 
Do góry Do góry